Wiosna jest to pora roku, w której ludzie często decydują się, aby zmienić swój styl życia na zdrowszy.

Studia fitnessu zauważyły ogromny napływ nowych członków. Zwolennicy diety zgłaszają, iż pozwala ona na szybkie, łatwe i imponujące zbicie wagi, dzięki temu dieta ta staje się kusząca do wypróbowania. Jednakże należy pamiętać, iż ludzi zażywający leki przeciwzakrzepowe muszą dokładnie rozważyć możliwe skutki uboczne wynikające z nagłej zmiany diety.

Zaleca się stałą i konsekwentną dietę oraz unikanie dużych zmian w żywieniu podczas leczenia antykoagulantami. Zawsze nim sam podejmiesz się zmiany diety porozmawiaj najpierw o tym ze swoim lekarzem. Jak już wspominaliśmy stałość w diecie oznacza świadome wybieranie jedzenia na co dzień, odpowiednie porcje jedzenia oraz świadome spożywanie pokarmów z witaminą K, biorąc pod uwagę częstość ich jedzenia i zawartość witaminy K w nich.

Możliwe jest, aby jeść stabilnie, zdrowe odżywianie pozwala ludziom na osiągniecie i utrzymanie odpowiedniej masy ciała podczas przyjmowania lekarstw. Odwiedź swojego lekarza i wraz z nim sporządź specjalny plan diety dla siebie, który będzie dla Ciebie bezpieczny, zdrowy i pozwoli osiągnąć Ci wyznaczone cele.